תקנון
נוסח התקנון מתייחס לנשים וגברים כאחד.
האתר משמש בין היתר כחנות וירטואלית לרכישת מוצרים ושירותים על ידי ציבור הגולשים באינטרנט.
רשאים להשתתף באתר זה בני 18 ומעלה ,בעלי תא דואר אלקטרוני ברשת האינטרנט ובעלי כתובת מגורים בישראל , אשר ברשותם כרטיס אשראי תקף בישראל בלבד.
תנאי מוקדם לתוקף ביצוע קניה הוא אישור חברת כרטיסי האשראי לעסקה ולגביה בעת ההזמנה.
הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש ורכישה שיעשו על ידך באתר ובחנות זו, התקנון מהווה חוזה התקשרות מחייב בינך לבין החנות , לכל דבר ועניין.
הנך מתבקש לקרוא תקנון זה במלואו ובעיון ,כתנאי מוקדם להתקשרות בין הצדדים.
גלישה בחנות ו/או רכישת המוצר ו/או שירות המוצעים למכירה בו ,מהווה את הסכמתך לקבל ולנהוג על פי הוראות התקנון , לפיכך אם אינך מסכים לתנאי מתנאי תקנון זה, הנך מתבקש לא לעשות כל שימוש בחנות.

הליך המכירה יתבצע בתנאים כדלקמן:
א. מכירה דרך האתר בלבד. המחירים וההזמנות תקפים דרך אתר זה בלבד.
ב. המכירה לא מוגבלת בזמן אלא אם כן צוין אחרת.
ג. השלמת הליך המכירה מותנה באישור ואימות העסקה בטלפון ו/או בדואר אלקטרוני דרך נציגי השירות תוך 48 שעות (שני ימי עבודה) ממועד ביצוע ההזמנה ובתנאי שהמוצר המבוקש קיים במלאי החברה בעת השלמת הליך המכירה, ויקבלו אישור ביצוע העסקה בדואר אלקטרוני אשר צוינה בעת ההזמנה.
ד. להשלמת הליך ההרשמה ,יש להקליד פרטים בסיסיים כפי שיופיעו בדף ההרשמה כגון: שם, כתובת, כתובת דואר אלקטרוני, מס טלפון/נייד.
ה. הקשת כל הפרטים מהווה תנאי מוקדם לביצוע הרכישה , לאחר מילוי כל הפרטים הופך המשתתף למבצע פעולה .
ו. לשם הבטחת ביצוע ההזמנה במהירות ,ביעילות וללא תקלות יש להקפיד על מסירת כל הפרטים במדויק.
ז. הגשת פרטים כוזבים הינה עבירה פלילית, והעושה כן צפוי להליכים משפטיים פליליים ואזרחיים.

תנאי ביטול עסקה / החזרת מוצר
א. ככלל הלקוח רשאי לבטל את העסקה בכפוף ובהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן התשמ”א 1981 ( להלן: החוק.)
ב. ניתן לבטל רכישה / להחזיר מוצר עד 14 יום מיום קבלת המוצר, הביטול יעשה אך ורק בהודעה שתשלח בדוא”ל ו/או בפקס.
ג. במקרה של ביטול העסקה לא יחויב הלקוח על כך, כל עוד הזמנת המוצר בוטלה לאחר ביצוע ההזמנה עד למשלוח ללקוח.
ד. אם סופק המוצר לרוכש, חלה חובת החזרת המוצר אל מחסני הספק, על הלקוח. מוסכם כי הלקוח יחזיר את המוצר באריזתו המקורית, כשהוא חדש ולא נעשה בו שימוש והוא באריזתו המקורית כשהיא שלמה.
ה. מוסכם בין הצדדים כי הלקוח יחויב בתשלום מלא בגין דמי משלוח (מינימום 40 ש”ח גם אם חויב פחות) גם אם טרם קיבל את המוצר, וזאת במידה והמוצר נשוא העסקה יצא מהספק.
ו. החנות תהא רשאית לבטל עסקה או מכירה כולה או חלקה במקרים הבאים:
ו.1 נפלה טעות כתיב , במחיר המוצר או בתיאור המוצר.
ו.2 אם יתגלה כי ארעה תקלה בתקשורת ו/או בעיה טכנית אשר מנעה מהגולשים באתר להשתמש באתר באופן תקין.
ו.3 במקרה של כוח עליון , פעולת מלחמה , איבה ,טרור ו/או כל דבר אחר אשר ימנע המשך ביצוע מכירה תקינה.
ז. הודעה על ביטול המכירה תימסר לקונים בטלפון או בדואר אלקטרוני לכתובת אשר צוינה בעת ההרשמה.
ח. אזל המוצר מהמלאי לאחר שהתבצעה מכירה, רשאים החנות ו/או הספק לבטל את המכירה ו/או להציע מוצר חלופי שווה ערך. הודעה על ביטול כאמור תיעשה בדוא”ל או בטלפון ללקוח. החנות ו/או הספק לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק ישיר , עקיף , תוצאתי או מיוחד שנגרם ללקוח ו/או לצד שלישי , לרבות נזק כספי בגין רכישת המוצר במחיר גבוה יותר אצל צד שלישי.
ט. במקרה שהלקוח לא קבל מוצר כפי הזמנתו  ו/ או קבל מוצר פגום המפריע לשימוש המוכר יאסוף את המוצר מהלקוח ויספק לו את המוצר שהוזמן.

תנאי אספקה
א. החנות תדאג לאספקת המוצר הנרכש באתר ע”י חברת שליחויות ,לכתובת כפי שהוקלדה בדף ההרשמה , תוך  , 14 ימי עסקים אלא אם צוין מפורשות אחרת.
ב. החנות תפעל כדי לספק את המוצר בהתאם לתנאי האספקה הנקובים בדף הרכישה.
ג. החנות ו/או הספקים לא יהיו אחראים לאיחור בביצוע אספקת המוצר במקרים הבאים:
1. כוח עליון ומבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, מלחמה, פעולות איבה, מצב חרום ונזקי טבע.
2. שביתה אצל ספקים של שירותים או סחורות הדרושים לייצור ו/או שיבוש בחברת הובלת המוצרים.
3. כל סיבה שאינן בשליטת החברה.
ד. באזורים המוגבלים לגישה מבחינה ביטחונית החנות ו/או הספק יהיו רשאים לספק את המוצרים ללקוחות במקום סמוך ומקובל וזאת בתיאום מראש עם הלקוח.
ה. זמני אספקת המוצרים כפי שאלה מצויינים בדף הרכישה כוללים רק ימי עסקים, יום א-ה, לא כולל שישי שבת , ערבי חג ,ימי חג וחופשות של החנות
ו. המחירים אינם כוללים משלוח, אלא אם כן צוין אחרת

תנאי תשלום ומשלוח
א. אזור החלוקה מוגבל, ישנה תוספת לאזורים חריגים כגון: מושב ישוב קטן, בתי קרקע בתחומי קו הירוק וע”פ החלטת חברת השילוח. מחיר המשלוח עלול להשתנות ע”פ שיקולי החברה השולחת.
ב. במכירה בכרטיסי האשראי רשאית החנות לגבות את דמי המשלוח במזומן בלבד.
ג. ללקוח תהיה אפשרות לאסוף את המוצר/מוצרים ישירות מהחנות, אלא אם צוין אחרת.

שירות לקוחות
א. כל שאלה או בירור לגבי המוצרים המוצגים באתר לפרטים ובירורים באשר להפעלת האתר ופעילותו, ניתן לפנות בטלפון 03-6707510 או במייל, נא לציין מס טלפון והזמנה בעת משלוח הדוא”ל.
ב. נציגי החנות ישמחו לעמוד לרשותכם בכל שאלה הנוגעת לתהליך הרכישה, כניסה לאתר והשימוש בו על מנת להנעים לכם את חווית הקניה ולהפכה לפשוטה ומהירה. וכמובן אבטחת מידע פרטיות בחנות.
ג. במקרים שאינם בשליטתה ו/או הנובעים מכוח עליון , החנות לא תהיה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא , עקיף או ישיר שייגרם ללקוח או למי מטעמו , אם מידע זה יאבד או יגיע לגורם עוין ו/או יעשה בו שימוש שלא בהרשאה.
ד. החנות מתחייבת לא לעשות שימוש בפרטי הלקוחות הרשומים באתר אלא לצרכי תפעול האתר בלבד , ועל מנת לאפשר את ביצוע הרכישה.
מדיניות פרטיות
איסוף מידע
1. אנחנו אוספים ממך מידע כאשר אתה נרשם לאתר שלנו, מתחבר לחשבון שלך, מבצע רכישה,  ו/או כאשר אתה מתנתק מהחשבון. המידע שנאסף כולל את שמך, כתובת האימייל, מספר הטלפון .
בנוסף, אנחנו מקבלים ושומרים באופן אוטומטי מידע מהמחשב ומהדפדפן שלך, כולל כתובת ה-IP שלך, מאפייני התוכנה והחומרה, ופרטי העמוד שבו ביקשת לצפות.
2 שימוש במידע
כל מידע שאנחנו אוספים ממך עשוי לשמש כדי:
להתאים באופן אישי את החוויה שלך ולהגיב לצרכים האישיים שלך
לספק תוכן שיווקי מותאם אישית
לשפר את האתר שלנו
לשפר את שירות הלקוחות ואת צרכי התמיכה שלך
ליצור אתך קשר באמצעות אימייל

3 פרטיות מסחר אלקטרוני
אנחנו הבעלים הבלעדיים של המידע שנאסף באתר. המידע על פיו ניתן לזהותך לא יימכר, יוחלף, יועבר, או יינתן לאף חברה אחרת בשל כל סיבה שהיא ללא הסכמתך, מלבד מידע הכרחי להשלמת בקשה ו/או עסקה, כגון משלוח הזמנה.
4 אורייתא מתחייבת שלא להעביר את פרטי הלקוח לצד ג’, למעט הספקים שמספקים את הספרים ישירות ללקוח ללא פרטי כרטיס אשראי.
אנחנו מאמינים ששיתוף מידע הוא הכרחי על מנת לחקור, למנוע או לפעול בקשר לפעילויות משפטיות, חשד להונאה, מצבים הכוללים איומים אפשריים לביטחונו האישי של כל אדם, הפרות תנאי השימוש שלנו, או כפי שנדרש על פי חוק.
מידע שאינו אישי, עם זאת, עשוי להינתן לגופים חיצוניים למטרות שיווק, פרסום ושימושים אחרים.
5 אבטחת מידע
אנחנו מיישמים מגוון אמצעי אבטחה כדי לשמור על בטיחות המידע האישי שלך. אנחנו משתמשים בהצפנה משוכללת כדי להגן על מידע רגיש שמועבר ברשת. אתר VpnMentor גם מגן על המידע שלך במצב לא מקוון. רק עובדים שצריכים לבצע עבודה מסוימת (למשל, ניהול חשבונות או שירות לקוחות) מקבלים גישה למידע המאפשר זיהוי אישי. המחשבים/שרתים המשמשים לאחסון מידע המאפשר זיהוי אישי נשמרים בסביבה מאובטחת.
האם אנו משתמשים בקבצי קוקי?
כן. קבצי הקוקי שלנו משפרים את הגישה לאתר שלנו ומזהים מבקרים חוזרים. יתר על כן, קבצי הקוקי שלנו משפרים את חוויית המשתמש על ידי מעקב והתמקדות בתחומי העניין שלה/שלו. השימוש בקבצי קוקי, עם זאת, לא מקושר באף צורה למידע כלשהו באתר שלנו המאפשר זיהוי אישי.

6 הסרה מרשימת תפוצה
אנחנו משתמשים בכתובת האימייל שסיפקת כדי לשלוח לך מידע ועדכונים הנוגעים להזמנה שלך, חדשות חברה מזדמנות, מידע על מוצרים קשורים וכד’. אם בשלב כלשהו תעדיף להסיר את עצמך מרשימת התפוצה, על מנת שלא לקבל אימיילים בעתיד, אנחנו מצרפים הוראות מפורטות להסרה מרשימת התפוצה בתחתית כל אימייל.
7 הסכמה
באמצעות שימוש באתר שלנו, אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו.

כללי
א. הנהלת החנות שומרת לעצמה את הזכות לשנות מעת לעת את כללי ההשתתפות ברכישות והתקנון לפי שיקול דעתה הבלעדי. מובהר כי לא יעשה שינוי בנהלים תוך כדי ביצוע הליך המכירה.
ב. התמונות המוצגות באתר הן להמחשה בלבד , ואינן מחייבות את החנות.
ג. החנות אינה אחראית לתכנים המפורסמים בקישורים הקיימים באתר והמובילים לאתרים אחרים אליהם ניתן להגיע דרך אותה קישורית החנות אינה מתחייבת כי הקישורית (LINK) בכל קישורית תוביל את הגולש לאתר אינטרנט פעיל.
ד. החנות ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק ישיר , עקיף , תוצאתי או מיוחד שנגרם למשתמש או לצד שלישי , כתוצאה משימוש או רכישה באמצעות האתר, שלא על פי תקנון זה, תהא עילת התביעה אשר תהא , לרבות הפסד הכנסה ו/או מניעת רווח שיגרמו מכל סיבה שהיא , שאז החנות שומרת לעצמה את הזכות לבטל את הרכישה הספציפית בהודעה בדוא”ל למבצע הפעולה.
ה. החנות לא תהא אחראית להרכבתם ו/או התקנתם של מוצרים שנרכשו באתר ואחריות זו תחול על הלקוח ועל חשבונו.
ו. הלקוח יהיה אחראי באופן בלעדי לתחזוקתו ולשירות הנדרש למוצר אשר נרכש באמצעות האתר , אלא אם נכתב אחרת.
ז. אייקונים (ICONS) כל מידע ו/או תצוגה המופיעים באתר , לרבות גרפיקה , עיצוב , הצגה מילולית , סימני מסחר , סימני לוגו לרבות עריכתם והצגתם באתר, הנם בבעלותם הבלעדית של החנות ו/או מי מטעמה.
ח. אין להעתיק , לשכפל, להפיץ , לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת בתכנים המופיעים באתר , אלא אם כן ניתנה הסכמה בכתב ומראש מטעם החנות.
ט. נפלה טעות בתיאור המוצר , לא יחייב הדבר את החנות ו/או את הספקים.
ט.ל.ח * מקום השיפוט בכל עניין ומחלוקת יהיה בבוררות בבית הדין בבני ברק בלבד.